Proč se těší velké oblibě kozačky nad kolena

By
0


Prodlužují nohy

Lidské tělo je samo o sobě naprosto dokonalé nejen svou funkcí vnitřních orgánů, ale i atraktivním vzhledem. Je proporcionálně vyvážené, a jestliže spatříte například na plovárně přiměřeně svalnatého muže a sportovně založenou ženu, jak si vykračují bosí pouze v lehkých plavkách napříč rekreačním areálem, prohlásíte o nich, že jsou sexy. Prostě se vám líbí, bez ohledu na to, zda si to vnitřně přiznáte, nebo ne, a zda také máte sami podobnou postavu.

dámské kozačky

S takovými sexy těly bychom se chtěli vášnivě milovat, a je-li taková bytost navíc patřičných morálních (duchovních) kvalit, může to být milování snů.

Mnohem horší to však máme v zimě. Krásného mužského těla si ženy venku na ulici příliš neužijí, protože bývá zahaleno v kabátu či v bundě, zato ženy mají alespoň příležitost odhalit část svého zevnějšku, a sice krásné dlouhé nohy. Záleží ovšem na tom, jak a čím.

dámská obuv

Samozřejmě nepředpokládáme, že budou našlapovat bosé na promrzlém povrchu, půjde o zimní obuv známou jako vysoké kozačky nad kolena. Latexové kozačky perfektně kopírují tvar ženského lýtka, a tím nohy opticky prodlužují. Žena pak působí na ulici jako sexy gazela, za jejíž postavou se ohlédne nejeden muž. Možná právě proto tolik žen a dívek touží neobouvat v zimě polobotky nebo dokonce zimní nafouknuté balóny, určené do vysokých závějí. Ale toto nemusí být jediný důvod.

Erotické boty

Sexy kozačky nemusíte nosit výhradně v zasněženém městském parku, můžete je obouvat (samozřejmě čisté) i doma. Muži bývají z takové obuvi paf a mnozí jsou jí přitahováni jako magnet, protože dobře ví, co se ukrývá pod ní, a nemohou se dočkat, až boty vyzují přímo v posteli. I kozačky patří k obuvi, která zvyšuje mužům hladinu testosteronu a podporuje dostatečně pevnou erekci, a co víc si přát, když se na svého partnera těšíte, až jej konečně obejmete a s láskou si spolu užijete to nejkrásnější životní dobrodružství, zvané sex.