Nový domov za skvělou cenu

By
0


Vybrat sousedy si bohužel nemůžete. Kvůli tomu je často problém bydlet v bytě a každý kdo někdy v nájemním bytě bydlel si mohl plnými doušky vychutnat jaké to je. Naschvály, stížnosti, zkrátka všechny možné způsoby jak vám v bytovém domě znepříjemnit život. Proto je lepší bydlet v domě, kde máte větší soukromí a víc možností. Uvažujete o tom že si dům postavíte? V dnešní době to není jednoduché, protože ceny domů a stavebních pozemků jsou celkem vysoké.

nový dům

Jak najít parcelu
Najít stavební parcelu není snadné. Většina jich je prodaná, a kdo chce nějaký hezký pravidelný pozemek, který má dostatečnou velikost, musí často hledat i více než rok. Někteří lidé hledali dokonalý pozemek i deset let, ale záleží na tom jaké máte požadavky. Záleží také na tom, kde přesně chcete stavět. Většina pozemků je rozprodaná developerům, kteří staví celé nové čtvrti. Je jasné že takový dům je daleko dražší než ten, který si necháte postavit individuálně. Při hledání pozemku je možné, že budete muset ustoupit z požadavků. I na menším pozemku se dá postavit hezký a funkční dům pro celou rodinu, ale nejspíš nebudete moc mít bungalov.

Jestli striktně vyžadujete bungalov, budete muset mít dostatečně velký pozemek. U nás si můžete vybrat z mnoha typových projektů. Jedno z nich je bungalov Start BV Enerdomy, který se vyznačuje nižší cenou a moderním designem. Stavíme dřevostavby i zděné domy, a všechny naše domy si můžete nechat postavit v obou variantách.

dům stavba

V rodinném domě nejste limitováni sousedy, kterým vadí noční splachování toalety nebo dokonce malé děti. V domě budete mít komfortnější život, stačí si sehnat parcelu a dům vám můžeme postavit my. Jsme jedna z nejlepších firem, které si můžete na stavbu domu najít. Za krátkou dobu můžete mít postavený kompletní dům, od kterého vám předáme klíče v dohodnutém termínu.