Namísto Viagry raději adaptogen

By
0


S Viagrou se někteří z vás mohou snadno chytit do pasti. Zejména tehdy, budete-li se zajímat o to, kde koupit Viagru https://www.erectmax.cz/blog/kde-koupit-viagru/ na černém trhu, abyste mohli obejít lékařský předpis. Lékaři se ale nevyjadřují k tomuto přípravku náhodou, není to žádný byrokratický výmysl, nýbrž nutnost pro posouzení, zda je pro vás Viagra vhodná a bezpečná. Příliš mnoho vedlejších účinků včetně těch nejzávažnějších však také nahrává tomu, dát od ní ruce pryč a zkusit to jinak.

partneři v objetí

Řešení existuje a možná, že budete překvapeni, jak jednoduché a snadné to je. Stačí se zaměřit na to přirozené, co nám nabízí sama příroda, a čeho lidé využívají již po staletí. Jsou to byliny, které se souhrnně označují jako adaptogen. Adaptují totiž lidské tělo na stresové situace a udržují potřebnou hormonální rovnováhu, aniž by ji stresový faktor významně rozkolísal. Tím pádem je pak snazší se stresového podnětu zbavit a vykořenit jej z vlastního života.

mužské a ženské nohy

Stres je vlastně jedním z nejnebezpečnějších vlivů, který obchází současnou civilizací jako strašák, který nejen, že dělá: „bu bu bu“, ale bezcitně a bez soucitu poškozuje organismus volnými radikály a přerušením samočinného detoxikačního a regeneračního procesu.

Adaptogenní bylinky rostou na různých místech po celé planetě, nejčastěji v horských oblastech, kde si uchovávají ve svých kořenech mnoho cenných výživných látek, a ty pak dovedou lidem pomáhat ve svízelných situacích. Typickým příkladem takového silného adaptogenu je Maca peruánská, která roste v nadmořských výškách kolem čtyř tisíc metrů, kde je nízký tlak vzduchu, takřka vyprahlá pustina a časté ledové vichry. Jiné rostliny by tu vůbec nemohly přežít.

A co byste také měli vědět, je to, že jestliže dodržujete doporučené dávkování, adaptogeny vás málokdy překvapí nežádoucími účinky, a jsou tudíž bezpečné i při pravidelném užívání.