I do malých prostor

By
0


Říká se, že kuchyně je srdcem domova. Když se nad tím zamyslíte, něco na tom bude. Je to místnost, ve které většina lidí tráví nejvíce času. Odehrává se tu spousta důležitých věcí, schází se u celá rodina a připravuje se tu jídlo, bez kterého se nikdo neobejde. Hlavně proto by měla být kuchyně praktická a hezká, když už jsme v ní tak často. Jenže ne všichni mají linku moderní, novou a hezkou. Pokud i vy už máte strach v té své vařit aby se vám nerozpadla pod rukama, nejspíš už je nejvyšší čas na změnu.

tmavá kuchyně

Řetězec nebo soukromník?
Už dlouhé roky si můžete kuchyňskou linku nechat vyrobit na míru nejen u truhláře, ale i u obchodních řetězců. Kvalita bude vždycky větší u truhláře, který vyrábí méně kusů, a tak na nich může trávit více času. Co se týče nabídky, je nejspíš už srovnatelná, ale u řetězce budete pravděpodobně déle čekat na zhotovení. Ozvěte se nám a my vám vypracujeme návrh podle vašich představ.

Velké i malé
Někteří lidé mají to štěstí, že mají pro kuchyni opravdu velkorysý prostor a nemusí tak řešit, zda si mohou dovolit linku třeba s ostrůvkem a nebo se musí vejít na mnohem méně místa. Část lidí ale s místem bojuje, a tak potřebují linku, která zabere méně prostoru, a přesto jim poskytne dostatek skříněk i pracovní plochy. Z tohoto hlediska se jeví jako ideální rohové kuchyně, které využijí maximum prostoru.

návrh kuchyně

Jestli by se I vám hodila rohová kuchyně, rádi vám ji navrhneme a nakreslíme. Poté ji můžeme začít vyrábět a montáž může proběhnout už příští rok. Vyrábíme všechny možné styly kuchyní – moderní, rustikální i klasické, a určitě si u nás vyberete i vy tu svoji. Nevařte v kuchyni, která už nefunguje, a dopřejte si novou, která vám bude sloužit hodně dlouho. Používáme kvalitní materiály, kterých se vůbec nemusíte bát. Naše ceny jsou příznivé, takže i vy můžete mít krásnou linku.