Zbavíme vás jich snadno a rychle

By
0


Myši jsou k vidění častěji v domech, kam se totiž dostanou snadno. Potkat myš v bytě je poměrně vzácné, ale rozhodně ne nemožné. Jestli bydlíte v domě a objevily se i u vás, je potřeba zasáhnout co nejdříve. Myš vám bude nejenom vyžírat zásoby jídla, a sežere všechno na co přijde, ale dokáže prokousat kabely, sádrokartony i látky. Myš umí zničit všechno, proto je potřeba zasáhnout hned jakmile si její přítomnosti všimnete. A to bude celkem brzy, protože objevíte doma myší trus. Ten může být infekční, protože jistě víte v jakém prostředí se myši pohybují, takže mohou přenášet různé nemoci.

potkan zvíře

Máte doma zvířata nebo malé děti? Pak není nejlepší nápad nastražit doma pastičky, protože do nich se mohou chytit právě i vaši domácí mazlíčci nebo děti. Existuje více typů pastiček, ale nejrozšířenější jsou sklapovací, které mohou způsobit i zlomeninu prstu. Proto se jim raději vyhýbejte.

Daleko lepší řešení je pozvat si deratizátora, který vás zbaví nejen drobných hlodavců, jako je právě myš, ale dokáže vás zbavit i daleko většího problému – potkanů a krys. I to jsou poměrně rozšíření škůdci, kteří se objevují hlavně tam, kde je nepořádek. Potkani milují odpadky, takže se drží u skládek nebo ve vyloučených lokalitách. A i oni přenáší mnohé nemoci. Zbavit se potkanů je důležité, protože od nich můžete chytit nemoci, a také mohou být nebezpečení. Když se cítí v ohrožení, zaútočí na vás a mohou vás ošklivě pokousat. Pokousání potkanem nejen že bolí, ale může vám způsobit v krajním případě i otravu krve.

kanál potkan

Bydlíte v okolí vyloučené lokality? Máte za domem skládku? Pokud si potkani našli cestu i k vám na zahradu nebo do vašeho okolí, zavolejte nám. Provádíme deratizace v Kladně a v i dalším okolí. Zbavíme vás nezvaných hostů rychle a bez zbytečných průtahů. Připravíme plán jak zatočit se škůdci, kteří u vás doma nemají co dělat.