Obal na mobil není jen na okrasu.

By
0


Je důležité, abychom měli svůj mobil v ochranném pouzdře? No samozřejmě, že ano. Kdybychom neměli, tak se snad obaly ani nevyrábí. Jde především o bezpečnost a výdrž našeho mobilu. Když se jen podíváme na ceny, které na nás vyskakují v prodejnách nebo na eshopech, tak kolikrát si říkám, abych ten telefon vůbec nevytahovala a nechala doma v sejfu. U některých značek mobilů jsou ceny astronomicky vysoko. A vezměte si, že si koupíte nový telefon za třicet tisíc a on vám spadne na zem a rozbije se vám dyspley nebo pouzdro. A co teď? Reklamace není na místě, neboť jde o vaše zavinění. Mobil jste si rozbili díky své nepozornosti. A díky tomu vlastně víme, na co jsou obaly pro telefony.

obal

Každý obal má svůj telefon. Takže ať si koupíte telefon jakékoliv značky, tak si vždy kupte i obal, který bude na mobil sedět. I když se to nezdá, tak každý obal může být na jinou značku telefonu a že jich opravdu je. Možná jde koupit i nějaký univerzální, ale velmi pochybuji v tom, že bude přesně pasovat na ten váš. Taky se může stát a stává se to, že výrobce vydává stále nové a nové řady telefonů. Jsou to různé značky. Hodně mění i design telefonu a tak už třeba váš starý obal o telefonu, nebude pasovat zase na ten nový telefon. Takže budete nuceni si opět zakoupit nový, ochranný mobil.

obal

Abyste ho ochránili před nárazy, nebo prasknutí dyspleye. Protože kupovat pokaždé nový telefon by bylo opravdu hodně náročné. Když už si budete kupovat obal na iphone 6s ipouzdro.cz, tak si nezapomeňte přikoupit i ochranné sklíčko, které se lepí na dysplay telefonu. Sklo chrání proti poškrábání a taky prasknutím. Obaly si můžete vybrat i v různých barvách. Třeba v černé, nejčastěji volitelná barva, jelikož se hodí ke všemu. Určitě si můžete pořídit i barevnější obaly anebo taky úplně obyčejný, průhledný obal. Dokonce si můžete na obal nechat vytisknout nějaký obrázek nebo fotku. A hned máte něco originálního.