Kvalitní kolagen

By
0


Je opravdu hodně lidí, kteří si dávají v první řadě hlavně záležet na tom, jestli jí zdravě anebo ne. Takhle jsem se ale dozvěděla, že jsou různé statistiky a je také dokázáno, že na někoho vůbec nepůsobí nic. Třeba užívá nějaké vitamíny. A víte, proč si tohle myslím a že tohle může být vlastně dokonce i pravda? Třeba když do toho kouří. Řekněte mi, jaký účinek bude mít například vitamín C, když lidé do toho budou kouřit a pít ve velkém množství alkohol? Například můj otec se vždycky vymluví na to, že v pivu je vitamín B, že prý to prospívá kůži a také, že potom na člověka nejdou komáry. Podle mého názoru tohle je tak docela špatné vysvětlování a obhajování se.

Kolagen mám ráda.

Naštěstí jsou tady, ale také lidé, kteří o sebe pečují a nelijí do sebe litry alkoholu, jako například můj otec. A nyní mluvím například přímo k ženám, kdy můžou ženy užívat kvalitní potravinové doplňky, aby se cítily skvěle a aby jejich pleť byla také dlouho mladá a aby pomaleji stárly. Neznám žádnou ženu, která by mi řekla, že je jí úplně jedno, že má hluboké vrásky. A pokud žena bude brát opravdu kvalitní doplňky stravy, jako je například kolagen, tak udělá určitě dobře. A kolagen jako doplněk stravy je podle mého názoru opravdu tou nejlepší volbou, co žena může udělat.

kolagen

A pokud vás zajímá od kolika let může žena užívat kolagen na pleť a kvalitní doplněk stravy kolagenu, tak je to snad úplně jedno. Já si myslím, že kdyby i žena už od patnácti let užívala kolagen jako kvalitní doplněk stravy pro svou krásu, a tak tím podpořila zdraví a imunitu, tak samozřejmě neudělá žádnou chybu. Pokud si stále myslíte, že už kolagen potřebujete, tak si zajděte do lékárny, kde se dozvíte více informací. A v lékárně vám vždycky poradí více než na sto procent. A kolagenu existuje hodně, například hovězí kolagen anebo i mořský kolagen. Záleží na vás, co si vyberete.